Zpět na výpis

Apartmán s panoramatickým výhledem na moře v La Veleta, Torrevieja

2 1
ID: SP0312

Tento krásný byt má nádherný výhled na moře, nachází se v klidné rezidenční čtvrti hned u moře……

Čtěte více

3 162 240 Kč

122 000 €

107 956 £

142 047 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nádherný apartmán s panoramatickým výhledem na moře a se 3 pokoji v prestižní čtvrti La Veleta. Tento krásný apartmán je nabízen s veškerým nábytkem, klimatizací a velkou terasou. Nachází se v soukromém residenčním komplexu se společným bazénem a zahradou. V bytě je alarm. Letiště v Alicante s dobrým spojením do ČR je jen 40 minut jízdy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247