Zpět na výpis

Apartmán s výhledem na moře v Capo Coda Cavallo jen 300 m od pláže

3 1 ano 300m
ID: IT1186

Prostorný byt ve vyhledávané lokalitě Capo Coda Cavallo s terasou s nádherným výhledem na moře v kondominiu se společným bazénem

Čtěte více

13 724 100 Kč

540 000 €

462 574 £

580 276 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Příjemný apartmán ve velice vyhledávané lokalitě Capo Coda Cavallo, která dozajista každému učaruje svou přírodní krásou uprostřed nezkažené sardinské přírody s dramatickými pohledy na moře a impozantní ostrov Tavolara. Jednotka je součástí hlídaného kondominia s bazénem a občanskou vybaveností.

LOKALITA:Capo Coda Cavallo je poloostrov na severovýchodním pobřeží Sardínie rozkládající se na 15 000 hektarech. Díky své přírodní kráse byl vyhlášen chráněnou oblastí. Pobřeží je lemováno idylickými písečnými plážemi, jeskyněmi a romantickými zátokami. Kromě hlavní pláže poloostrova Spiaggia di Capo Coda Cavallo je možné v oblasti navštívit další krásné pláže, například Spiaggia di Salinedda, Spiaggia Brandichini nebo Spiaggia Lu Impostu. Jen 3.5km od kondominia se nachází exkluzivní golfové hřiště Puntaldia s 9 jamkami. Oblíbené letovisko San Teodoro s mnoha obchody, restauracemi a kavárnami je vzdáleno 7km. Capo Coda Cavallo je výhodně umístěné s krátkým dojezdem na letiště v Olbii, kam se dostanete za pouhých 30min jízdy autem.

POPIS NEMOVITOSTI:Tento prostorný apartmán o výměře asi 120m2 se skládá z obývacího pokoje s kuchyní a jídelní zónou, 3 ložnic a 2 koupelen a sklípku. Hlavním lákadlem je samozřejmě velká částečně zastřešená terasa s neskutečným výhledem na moře a ostrov Tavolara. Apartmán je součástí prestižního kondominia s parkovištěm, restaurací, zmrzlinovým barem a spa. K soukromé pláži se dostanete jednoduše cestičkou.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528