Zpět na výpis

Apartmán s možností pronájmu, Porto Santa Margherita

1 1 ano 100m
ID: IT0717

Vynikající klimatizovaný apartmán s terasou a výhledem na moře nedaleko centra Porto Santa Margherita v první linii u moře...

Čtěte více

3 029 100 Kč

115 000 €

102 807 £

136 440 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji, nebo také výhodné investici s možností turistického pronájmu tento krásný apartmán, který se nachází v soukromém kondominiu s bazénem umístěném v první linii u moře a zároveň jen co by kamenem dohodil od centrální oblasti, podél Corso Venezia v Porto Santa Margherita. Byt byl nedávno kompletně zrekonstruován a je ve skvělém stavu. Součástí prodeje je i parkovací místo opatřené plachtou proti krupobití. Nemovitost má užitnou plochu 40 m2 a skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, chodby, ve které je umístěna prostorná vestavěná skříň, 1 ložnice s manželskou postelí, právě zrekonstruované koupelny a šatny. K bytu náleží krásná terasa s výhledem na moře, bazén a okolní zeleň. Po technické stránce je zde umístěna klimatizace s tepelným čerpadlem. Caorle je oblíbené letovisko v regionu Benátsko. Má krásné historické centrum a dlouhou písečnou pláž. Nedaleko historického centra se nachází vodní park Aquafollie. Nejmenší ocení i blízký lunapark. V okolí se nachází Benátky (70 km), Padova (106 km), zábavní park Gulliverlandia (41 km) nebo zoologická zahrada v Lignano Riviera (42 km). Je také možnost podniknout odsud výlety lodí. Z Prahy je Caorle vzdáleno 790 km, z Brna 700 km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247