Zpět na výpis

Apartmán s krásným výhledem na moře v Budoni

2
ID: IT0802

Krásný apartmán v Budoni s úchvatným pohledem na moře

Čtěte více

5 182 080 Kč

192 000 €

175 890 £

226 321 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Velice atraktivní apartmán nacházející se ve výhodné pozici nedaleko veškeré občanské vybavenosti a pláží v lokalitě Agrustos v Budoni. Dominantním rysem nemovitosti je nádherná terasa s nezastřeným výhledem na moře. Apartmán je umístěn ve vyvýšeném přízemí a skládá se z obývacího pokoje s kuchyní, 2 ložnic a 2 koupelen, z nichž jedné en-suite. K nemovitosti dále patří parkovací místo.

Budoni je turisty vyhledávaná lokalita kvůli pohádkově bílým plážím, křišťálově čisté vodě a divukrásné přírodě. Nachází se jižně od Olbie a jen necelou půlhodinku od letiště. Pobřeží tvoří dlouhá pláž z jemného bílého písku, která je obklopena borovicovým lesem. Centrum městečka nabízí kompletní občanskou vybavenost, najdete zde vše of restaurací, barů, cukráren po obchody, lékárny a kadeřnictví.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247