Zpět na výpis

Apartmán s krásným výhledem na moře v Budoni

2
ID: IT0802

Krásný apartmán v Budoni s úchvatným pohledem na moře

Čtěte více

4 886 400 Kč

192 000 €

162 107 £

222 777 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Velice atraktivní apartmán nacházející se ve výhodné pozici nedaleko veškeré občanské vybavenosti a pláží v lokalitě Agrustos v Budoni. Dominantním rysem nemovitosti je nádherná terasa s nezastřeným výhledem na moře. Apartmán je umístěn ve vyvýšeném přízemí a skládá se z obývacího pokoje s kuchyní, 2 ložnic a 2 koupelen, z nichž jedné en-suite. K nemovitosti dále patří parkovací místo.

Budoni je turisty vyhledávaná lokalita kvůli pohádkově bílým plážím, křišťálově čisté vodě a divukrásné přírodě. Nachází se jižně od Olbie a jen necelou půlhodinku od letiště. Pobřeží tvoří dlouhá pláž z jemného bílého písku, která je obklopena borovicovým lesem. Centrum městečka nabízí kompletní občanskou vybavenost, najdete zde vše of restaurací, barů, cukráren po obchody, lékárny a kadeřnictví.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247