Zpět na výpis

Apartmán přímo u sjezdovky v Santa Caterina di Valfurva

2
ID: IT0796

Kompaktní apartmán hned u sjezdovky v Santa Caterina di Valfurva

Čtěte více

6 552 125 Kč

265 000 €

228 424 £

280 101 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Útulný apartmán hned u sjezdovky ve středisku Santa Caterina di Valfurva nedaleko oblíbeného Livigna.

Tento apartmán má výbornou pozici hned u lanovky Paradiso v krásném městečku Santa Caterina di Valfurva. Tento poklidný rezort se nachází v oblasti Alta Valtellina v Lombardii v srdci národního parku Stelvio. Středisko nabízí asi 20km sjezdovek a 6 lyžařských vleků. Areál se nachází v nadmořské výšce mezi 1.722m a 2.880m. Díky této elevaci a výbornému zasněžování zde lyžařská sezóna trvá od listopadu až do dubna. Pro děti je k dispozici lyžařská škola a dětské vleky. Nejznámější je sjezdovka Deborah Compagnoni, která je perfektně osvětlená pro noční lyžování. Díky své nezkažené přírodě je národní park Stelvio také úžasnou destinací v létě, kdy tady můžete provozovat širokou škálu outdoorových aktivit od pěší turistiky, horská kola po paragliding a vodní sporty. Santa Caterina di Valfurva je vzdálena asi 8h30 jízdy z Prahy a necelé 3 hodiny jízdy z Milána.

Apartmán o výměře asi 85m2 se skládá z obývacího pokoje s krbem a jídelnou, kuchyně, 2 ložnic a 2 koupelen. Má také krásný balkón s výhledem na sjezdovku a hory. Budova byla postavena v roce 1980 a apartmán byl nedávno rekonstruován. Apartmán se nachází v 6. patře, v budově je výtah. Nábytek je zahrnut v ceně. Další výhodou apartmánu je parkovací místo, které je také zahrnuto v ceně.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528