Zpět na výpis

Apartmán přímo u sjezdovky v Santa Caterina di Valfurva

2
ID: IT0796

Kompaktní apartmán hned u sjezdovky v Santa Caterina di Valfurva

Čtěte více

6 438 175 Kč

265 000 €

227 755 £

279 835 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Útulný apartmán hned u sjezdovky ve středisku Santa Caterina di Valfurva nedaleko oblíbeného Livigna.

Tento apartmán má výbornou pozici hned u lanovky Paradiso v krásném městečku Santa Caterina di Valfurva. Tento poklidný rezort se nachází v oblasti Alta Valtellina v Lombardii v srdci národního parku Stelvio. Středisko nabízí asi 20km sjezdovek a 6 lyžařských vleků. Areál se nachází v nadmořské výšce mezi 1.722m a 2.880m. Díky této elevaci a výbornému zasněžování zde lyžařská sezóna trvá od listopadu až do dubna. Pro děti je k dispozici lyžařská škola a dětské vleky. Nejznámější je sjezdovka Deborah Compagnoni, která je perfektně osvětlená pro noční lyžování. Díky své nezkažené přírodě je národní park Stelvio také úžasnou destinací v létě, kdy tady můžete provozovat širokou škálu outdoorových aktivit od pěší turistiky, horská kola po paragliding a vodní sporty. Santa Caterina di Valfurva je vzdálena asi 8h30 jízdy z Prahy a necelé 3 hodiny jízdy z Milána.

Apartmán o výměře asi 85m2 se skládá z obývacího pokoje s krbem a jídelnou, kuchyně, 2 ložnic a 2 koupelen. Má také krásný balkón s výhledem na sjezdovku a hory. Budova byla postavena v roce 1980 a apartmán byl nedávno rekonstruován. Apartmán se nachází v 6. patře, v budově je výtah. Nábytek je zahrnut v ceně. Další výhodou apartmánu je parkovací místo, které je také zahrnuto v ceně.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528