Zpět na výpis

Apartmán přímo u pláže v letovisku Mošćenička Draga

2 ano 10m
ID: CH0047

Apartmán se nachází bezprostředně u krásné pláže a ve vzdálenosti 250 m od centra letoviska Mošćenička Draga na Kvarnerské riviéře, Chorvatsko...

Čtěte více

6 353 750 Kč

250 000 €

212 621 £

282 276 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízený apartmán se nachází v přímořském letovisku Mošćenička Draga, které leží na Kvarnerské riviéře a má příjemné mírné podnebí díky poloze v blízkosti pohoří Učka. Apartmán o rozloze 68 m² se nachází v 1. podlaží nemovitosti ležící přímo u pláže. Centrum města s potřebným zázemím je vzdálené 250 m. Najdeme zde dvě ložnice, kuchyňský kout, koupelnu a také balkón. Mošćenička Draga je dostupná z Prahy jízdou autem v čase zhruba 9 hodin, případně letecky na letiště v Pule, které je od městečka vzdálené zhruba 1 hodinu a 20 minut jízdy.
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247