Zpět na výpis

Apartmán přímo u pláže v letovisku Mošćenička Draga

2 ano 10m
ID: CH0047

Apartmán se nachází bezprostředně u krásné pláže a ve vzdálenosti 250 m od centra letoviska Mošćenička Draga na Kvarnerské riviéře, Chorvatsko...

Čtěte více

6 836 250 Kč

250 000 €

226 508 £

294 615 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízený apartmán se nachází v přímořském letovisku Mošćenička Draga, které leží na Kvarnerské riviéře a má příjemné mírné podnebí díky poloze v blízkosti pohoří Učka. Apartmán o rozloze 68 m² se nachází v 1. podlaží nemovitosti ležící přímo u pláže. Centrum města s potřebným zázemím je vzdálené 250 m. Najdeme zde dvě ložnice, kuchyňský kout, koupelnu a také balkón. Mošćenička Draga je dostupná z Prahy jízdou autem v čase zhruba 9 hodin, případně letecky na letiště v Pule, které je od městečka vzdálené zhruba 1 hodinu a 20 minut jízdy.
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247