Zpět na výpis

Apartmán po rekonstrukci nedaleko centra, Cavalese

2
ID: IT0842

Jedinečná příležitost ke koupi apartmánu po rekonstrukci v samém srdci Val di Fiemme, jen 10 minut od centra města Cavalese a nedaleko lyžařských vleků...

Čtěte více

6 151 110 Kč

238 000 €

205 881 £

288 907 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 602 387 528

Nedávno zrekonstruovaný apartmán se nachází v klidné části obce, asi 10 minut od centra Cavalese.

Byt o ploše 68 m2 sestává z obývacího pokoje, kuchyňského koutu, 2 ložnic, koupelny s oknem a balkonu. K bytu patří kryté parkovací místo.

Cavalese je úžasné horské městečko nacházející se v sámém srdci Val di Fiemme. Je oblíbenou destinací jako pro vyznavače sjezdového lyžování, tak pro vášnivé běžkaře. Na místní sjezdovce Alpe Cermis každoročně vrcholí Tour de Ski, oblíbený seriál závodů v klasickém lyžování. Po dni stráveném na lyžích se můžete odreagovat procházkou po historickém centru městečka.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 602 387 528