Zpět na výpis

Apartmán na prodej v Ponte di Legno

2
ID: IT0833

Lyžařský apartmán se dvěma ložnicemi a panoramatickou terasou na prodej v Ponte di Legno-Passo del Tonale

Čtěte více

5 853 500 Kč

230 000 €

194 191 £

266 869 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Krásný světlý apartmán se dvěma ložnicemi na prodej v oblasti Temù - Villa Dalegno nedaleko Ponte di Legno v srdci oblíbené lyžařské oblasti Passo del Tonale. Vzdálenost k vlekům je asi 1.5km. Apartmán je k prodeji plně vybaven a zařízen a skládá se z obývacího pokoje s krbem, kuchyňským koutem, 2 ložnic a koupelny. Z velké terasy je pěkný pohled na hory. K dispozici je také prostorné garážové stání v podzemí.

Ponte di Legno-Tonale je oblíbená rekreační oblast nacházející se v provincii Brescia v Lombardii. V zimě nabízí tato oblast báječné podmínky ke sjezdovému lyžování. Najdete zde přes 100km různorodých sjezdovek a 29 vleků. Na ledovci Presena můžete lyžovat až do jara ve výšce 3.000m n.m. Středisko také nabízí široké možnosti dalšího sportovního vyžití včetně běžkařských tratí nebo nové zipline. V létě je tato oblast ideální pro vysokohorskou turistiku, via ferraty, horská kola a populární jistě budou i návštěvy luxusního lázeňského centra, které je aktuálně ve výstavbě, které nabídne 8 pater wellness procedur, saun a koupelí. Passo del Tonale je vzdáleno asi 780km z Prahy (8h jízdy)

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528