Zpět na výpis

Apartmán na pláži s úchvatným výhledem

2 1
ID: PT0178

Apartmán na pláži s prosklenou terasou umístěný v soukromém kondominiu v centru mětsa Lagos s bazénem a tenisovým kurtem...

Čtěte více

9 659 600 Kč

380 000 €

326 382 £

460 332 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Apartmán se nachází v dobře známém kondominiu, které má ideální polohu na pláži v centru města Lagos. V jeho okolí najdete několik pláží, aquapark či golfové hřiště Santo António. Apartmán se nachází na pláži Praia Dona Ana, která patří k jedněm z nejkrásnějších v Lagosu. Jeho užitná plocha činí 97 m2 a skládá se ze 2 ložnic, toalety a kuchyně otevřené do obývacího prostoru. Jeho součástí je velká prosklená terasa s nádherným výhledem, díky které se prostor rozšiřuje o její plochu jak v létě, tak i v zimě. Apartmán prošel rekonstrukcí a je renovovaný s citem a vkusem za použití kvalitních materiálů. Patří k němu i soukromé parkovací místo. Kondominium Iberlagos nabízí svým obyvatelům velké upravené zahrady, bazén a tenisový kurt.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247