Zpět na výpis

Apartmán na hlavní promenádě v Porto Cervo

2 50m
ID: IT0820

K prodeji nabízíme apartmán na promenádě v exkluzivním Porto Cervo...

Čtěte více

12 127 200 Kč

480 000 €

410 869 £

511 545 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Hned na hlavní promenádě Promenade du Port v exkluzivním středisku Porto Cervo nabízíme tento útulný přízemní apartmán s výhledem na přístav. Objekt je postaven v typickém sardinském stylu. V interiéru apartmánu najdete prostorný obývací pokoj s kuchyní a krbem, dvě ložnice a dvě koupelny. Celková výměra je asi 65m2. K apartmánu dále patří krásná zahrádka odkud je možné pozorovat dění na promenádě, dále terasa a parkovací místo. Nábytek je zahrnut v ceně.

Porto Cervo je vyhledávaným letoviskem movité klientely z celého světa. Na výstavbě této elitní destinace se podíleli přední italští architekti. Yachtový klub Costa Smeralda zde byl založen roku 1967 a od té doby středisko přitahuje celebrity, politiky a podnikatele mezinárodního formátu. Vilu a soukromý klub zde má mimojiné také Silvio Berlusconi. Svůj název dostal přístav podle tvaru zátoky Cervo, tedy jelení. Centrum města je nad přístavem a najdete zde malebné náměstí a luxusní butiky a restaurace. Smaragdové pobřeží nabízí nádhernou přírodu, pláže a průzračné moře. Dům se nalézá nedaleko Porto Cerva a je harmonicky zasazen v přírodě.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528