Zpět na výpis

Apartmán na hlavní promenádě v Porto Cervo

2 50m
ID: IT0820

K prodeji nabízíme apartmán na promenádě v exkluzivním Porto Cervo...

Čtěte více

11 836 800 Kč

480 000 €

428 435 £

463 008 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Hned na hlavní promenádě Promenade du Port v exkluzivním středisku Porto Cervo nabízíme tento útulný přízemní apartmán s výhledem na přístav. Objekt je postaven v typickém sardinském stylu. V interiéru apartmánu najdete prostorný obývací pokoj s kuchyní a krbem, dvě ložnice a dvě koupelny. Celková výměra je asi 65m2. K apartmánu dále patří krásná zahrádka odkud je možné pozorovat dění na promenádě, dále terasa a parkovací místo. Nábytek je zahrnut v ceně.

Porto Cervo je vyhledávaným letoviskem movité klientely z celého světa. Na výstavbě této elitní destinace se podíleli přední italští architekti. Yachtový klub Costa Smeralda zde byl založen roku 1967 a od té doby středisko přitahuje celebrity, politiky a podnikatele mezinárodního formátu. Vilu a soukromý klub zde má mimojiné také Silvio Berlusconi. Svůj název dostal přístav podle tvaru zátoky Cervo, tedy jelení. Centrum města je nad přístavem a najdete zde malebné náměstí a luxusní butiky a restaurace. Smaragdové pobřeží nabízí nádhernou přírodu, pláže a průzračné moře. Dům se nalézá nedaleko Porto Cerva a je harmonicky zasazen v přírodě.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528