Zpět na výpis

Apartmán jen 130 metrů od pláže, Jávea

3 1 ano 130m
ID: SP0530

Hezký apartmán s velkou terasou s výhledem na moře v Jávee. Apartmán leží blížko obchodů, restaurací, škol...

Čtěte více

8 196 800 Kč

320 000 €

269 738 £

372 379 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento apartmán se nachází ve 4. patře s výtahem v rezidenci umístěné v oblíbeném městě Jávea, které je skvěle občansky vybaveno. Rezidence se nachází pouhých 130 metrů od pláže. Apartmán o ploše 109 m² sestává z obývacího pokoje/jídelny, plně vybavené kuchyně včetně spotřebičů, prádelny, 3 ložnic s vestavěnými skříněmi a 2 koupelen. Z obývacího pokoje se vstupuje na prostornou terasu s krásným výhledem na moře. K dispozici jsou dva společné bazény s venkovním sprchovým koutem a velká společná zahrada. K bytu patří parkovací místo ve společné garáži.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247