Zpět na výpis

Apartmán jen 130 metrů od pláže, Jávea

3 1 ano 130m
ID: SP0530

Hezký apartmán s velkou terasou s výhledem na moře v Jávee. Apartmán leží blížko obchodů, restaurací, škol...

Čtěte více

8 265 600 Kč

320 000 €

287 489 £

363 867 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Tento apartmán se nachází ve 4. patře s výtahem v rezidenci umístěné v oblíbeném městě Jávea, které je skvěle občansky vybaveno. Rezidence se nachází pouhých 130 metrů od pláže. Apartmán o ploše 109 m² sestává z obývacího pokoje/jídelny, plně vybavené kuchyně včetně spotřebičů, prádelny, 3 ložnic s vestavěnými skříněmi a 2 koupelen. Z obývacího pokoje se vstupuje na prostornou terasu s krásným výhledem na moře. K dispozici jsou dva společné bazény s venkovním sprchovým koutem a velká společná zahrada. K bytu patří parkovací místo ve společné garáži.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247