Zpět na výpis

Apartmán blízko moře v Toskánsku, Marina di Massa

2 300m
ID: IT0348

Hezký, moderní byt s terasou jen 300 metrů od moře v Toskánsku v…

Čtěte více

8 692 200 Kč

330 000 €

295 011 £

391 523 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jedinečný byt o ploše 80 m² v Marina di Massa, skvěle umístěný blízko centra a asi 300 od moře. Apartmán se nachází v prvním patře s výtahem a skládá se z nově zrekonstruované vstupní haly, velkého obývacího pokoje, kuchyně, 2 dvoulůžkových ložnic a koupelny se sprchovým koutem. Ke skladování je možné využít jednoho ze dvou sklepů. Možnost přenechat po dohodě apartmán zařízený. Marina di Massa je jako stvořená pro milovníky panoramatických výhledů do krajiny a na moře, kteří chtějí být zároveň uprostřed přírody a blízko pláží a rušných městeček s životem ve dne i v noci. Letiště v Pise s přímými lety z Prahy je jen 30 -45 minut jízdy autem (možnost vzít si i taxi) umožňuje užívat dům ke kratším pobytům po celý rok. Blízko jsou historická města Pisa a Lucca a ve Florencii jste za hodinu po dálnici.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247