Zpět na výpis

Apartmán 350 metrů od moře v Porto Santa Margherita

2 1 350m
ID: IT0467

Pěkný byt v hezké rezidenci s bazénem a společnou zahradou naleznete jen 350 metrů od pláže...

Čtěte více

3 770 000 Kč
145 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento apartmán se nachází v rezidenci s bazénem, zahradami a správcem jen 350 metrů od pláže v Caorle v Porto Santa Margherita. Apartmán se nachází ve druhém podlaží a má plochu 55 m². V bytě je obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 ložnice, koupelna s oknem a prostorná terasa s výhledem do zeleně. V ceně bytu je kryté parkovací místo.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247